-->

ההטבה של Webing

הקמת אתר + אחסון בשרתים שלנו למשך חודשיים ראשונים

ללא עלות וללא התחייבות!​

וובינג גאה להעניק הטבה בלעדית לעסקים של  הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים – הקמת אתר איכותי ומדהים מכל סוג (אתר תדמית, אתר חנות) עם חודשיים חינם ללא שום התחייבות וללא צורך בהזנת אמצאי תשלום.

מדי יום מתבצעות מאות אלפי עסקאות אונליין ברשת האינטרנט,בואו להיות חלק מהמהפכה הצרכנית, גם אתם יכולים למכור את המוצרים שלכם ולהגדיל את הרווחים דרך הזמנות שלקוחות יבצעו באתר או פניות לעסק דרך האתר.

אין מגבלה של ימים, שעות או כוח אדם כמו בחנות המסורתית, אתר/ אתר חנות יהיה פתוח 24/7, בכל ימות השבוע ואנשים יוכלו לבצע רכישות דרכו מכל מקום ובכל זמן.

לשם העולם צועד וכולנו מתחילים לעשות את המעבר לקניות אונליין.

 

במסגרת שיתוף הפעולה של וובינג עם הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים, אתם יכולים לקבל מוצר מבוקש שבדרך כלל כרוך בעלויות גבוהות – בתנאים נוחים ומשתלמים במיוחד!

חשוב להבין כי על האתר שלכם להיות רלוונטי מבחינת תוכן, מעוצב נכון ורספונסיבי, כיוון ששלושת פרמטרים אלו משפיעים מאוד על חווית הגולש (UI/UX), חווית הגולש משפיעה על המיקומים בחיפושים במנועי החיפוש – ובשורה התחתונה, ישנה השפעה ישירה על מספר הלקוחות המשלמים שיגיעו אל העסק שלכם.

נסו אותנו והקימו את האתר העסקי שלכם עם וובינג ותקבלו תוצר מושלם!

הצוות המקצועי של וובינג מתמחה בליווי בבניית אתרים ואנו משקיעים את המרב והמיטב בכל פרויקט על מנת שהלקוחות שלנו יקבלו את התוצאה הטובה ביותר.

Live Help Call Now Button דילוג לתוכן