-->
תוספי הוורדפרס הטובים ביותר

4 תוספי הוורדפרס הטובים ביותר

ישנם מגוון תוספים לאתרי וורדפרס, חלקם טובים ומוצלחים יותר, חלקם פחות, ומכיוון שיש כל כך הרבה אפשר בהחלט ללכת לאיבוד. ישבנו וחשבנו ביננו לבין עצמנו מהם 4 תוספי הוורדפרס הטובים ביותר, אלה שחייבים להשתמש בהם עבור כל אתר באשר הוא, והם יהיו הרביעייה המנצחת – התוספים השימושיים והטובים ביותר שאסור לכם לפספס.
מתוך דירוג של עשרות תוספים, לקחנו את 4 תוספי הוורדפרס היעילים והטובים שאתם חייבים להכיר, ונפרט על כל אחד מהם.

4 תוספי הוורדפרס הטובים ביותר שבזכותם האתר שלכם יהיה צעד אחד לפני כולם

4 תוספים מוצלחים לוורדפרס, אלה שיעשו בשבילכם את כל ההבדל, יהיו קלפים מנצחים בידיכם לבניית אתרים מוצלחים. תוספי וורדפרס עוזרים לנו מאוד בעבודה של בניית אתרים ומקלים עלינו. תחשבו שאתם יכולים לייעל את העבודה שלכם ולהפוך אותה לקלה ולנוחה יותר.

1. Yoast SEO


– זהו הפלאג אין מספר 1 לקידום

 webing yoast plugin
yoast plugin

אתרים אורגני. מדובר בתוסף המתקדם והמקיף ביותר לאתרי וורדפרס. התוסף משלב בתוכו כל מה שרק תרצו. החל מעריכה פשוטה וכלה בניטור תמידי לדפי האתר אשר מאפשר לבעל האתר לעשות אופטימיזציה לתכנים ולכותרות.

יש לבחור מונח אחד בלבד לקידום כל עמוד, והתוסף עושה ניתוח של רמת הקידום שבוצע לדף. ניתוח הנתונים מתבצע כל העת, ונותן ציון לטיב עבודת האופטימיזציה שבוצעה.
תוסף זה כולל אפשרויות רבות וביניהן: וויזארד שיפורי אתר מומלצים, שליטה על רכיבי מטא וקישורים, טיוב ל- RSS, Bread crumbs, בקרה על אינטגרציה עם הרשתות החברתיות, תמיכה ב-WP מולטיסייט ועוד.
לינק להורדת הפלאג אין https://yoast.com/wordpress/plugins/seo/

2. WP Smush


– שילוב קריאייטיבים ותמונות טובות

wp-smush
wp-smush

ומוצלחות באתרי WordPress, יהפכו את האתר שלכם לאטרקטיבי וישפרו טראפיק וביצועים, כמו גם את חווית הגולש. אך יש לזכור כי תמונות רבות גם מכבידות מאוד על האתר, ועל מהירות הטעינה שלו ובד בבד לכך שהן מושכות את הגולש הן גם תורמות להרחקתו, כי אנשים לא אוהבים איטיות באינטרנט. בניגוד לטקסטים תמונות יכולות להאט את האתר באופן משמעותי.

כאן נכנס לתמונה, תרתי משמע, התוסף WP Smush Pro אשר יאפשר לכם לכווץ את תמונות האתר שעל השרת ולשפר את מהירות אתר הוורדפרס באופן משמעותי.
תוסף זה נחשב כיום לטוב ביותר עבור אופטימיזציה וכיווץ של תמונות. מעבר לכך, באמצעותו ניתן גם להקטין את גודלן של התמונות מבלי לפגוע באיכותן. במקרה ולא ידעתם, בתמונות מוטמע מידע מוסתר אודות תאריך צילומן, מיקומן וכיוצא בזאת.

ניתן לבצע את כיווץ התמונות באופן אוטומטי, ידני או כמותי. יתרון בולט נוסף הוא יכולתו של תוסף זה להתממשק לתוספי תמונות וגלריות אחרים כולל WP Retina ו- NextGEN כך שמי מכם הדואגים לאיכות תצוגת התמונות באתרים שלכם, יכולים להיות רגועים.
לינק להורשת הפלאג אין- https://wordpress.org/plugins/wp-smushit/

3. WP Rocket


– WP Rocket הוא תוסף לשיפור

4 תוספי הוורדפרס הטובים ביותר wp-rocket
WP-Rocket

מהירות אתר הוורדפס ואחד החשובים מבין 4 תוספי הוורדפרס המומלצים. מהירות טעינת האתר משפיעה מאוד על הנקודות הבאות:
• חוויית הגלישה – הגולשים לא יבזבזו יותר משתי שניות לחכות שהאתר ייטען. הכל חייב להיות מהיר ומידי. מהירות טעינה גבוהה, תשאיר את הגולשים באתר שלכם, ותמשוך אליו גולשים נוספים שיוותרו על אתרים אחרים איטיים יותר.
• דירוג אתר הוורדפרס בחיפוש בגוגל או בכל מנעו חיפוש אחר. גוגל בפרט נותנת משקל רב לאיכות האתרים מכל הבחינות, ומהירות טעינת האתר היא חלק מהפרמטרים הקובעים את איכותו עבור גוגל. נושא המהירות הוא עד כדי כך חשוב שגוגל מתירה בדיקה עצמאית לציון ולדירוג שלהם לאתרים השונים.
קישור להורדת הפלאג אין – https://wp-rocket.me/

4. Contact Form 7


CF7, הוא תוסף הטופס הנפוץ

contact-form-7
contact-form-7

והטוב ביותר עבור אתרי הוורדפרס. הוא מגיע מובנה כמעט בכל תבנית, משום שברור לכולם כי הוא המועדף.
תוסף זה מאפשר הוספת טפסים בכל מיני וריאציות להשארת פרטים או ליצירת קשר, כמה שתרצו, ללא הגבלה. לא תזדקקו לידע כלשהוא בתכנות משום שכל אפשרויות ההגדרה לטופס והעברת המיילים באמצעותו, ניתנים לבחירה ולשינוי בקלות. פאנל הניהול של התוסף, שהוא נוח וידידותי מאוד למשתמש.
עם תוסף זה ניתן ליצור מגוון של טפסים עם התאמות אישיות ובכל שפה שתבחרו, כולל תמיכה מלאה ב-RTL.
קישור להורדת הפלאג אין – https://contactform7.com/download/

Live Help Call Now Button דילוג לתוכן