-->
אינטגרציה עם poptin פופטין וובינג בניית אתר וורדפרס בקליק webing

וובינג - בניית אתר וורדפרס בקליק עם אינטגרציה עם POPTIN

וובינג היא ממשק מבוסס וורדפרס המאפשרת לבנות אתרי אינטרנט בקלות ובחינם (לא כולל עלות אחסון אתר בשרתים).

וובינג כבר כוללת את מיטב התוספים לוורדפרס, והופכת את המערכת המובילה בעולם לנגישה ונוחה בהרבה למשתמש. בונים את האתר על ידי בחירה בתבנית עיצוב (בוובינג כל תבניות העיצוב הן תבניות פרמיום של POJO ) והכל בשיטת ה- Drag & Drop – עם התוסף Elementor שהופך את העבודה לוויזואלית, ופשוטה יותר.

הקונספט של וובינג הוא להנגיש מערכת מושלמת ולא מסובכת לבניית אתרים לכל מי שחפץ בכך, בין אם הוא עוסק בתחום, ובין אם לא. גם אין לכם שום ניסיון בבניית אתרים, בשביל להקים אתר מדהים עם וובינג, לא תצטרכו להיות מתכנתים או מעצבי ווב.

וובינג מאפשרת לכם לבנות אתרים בסיסיים (אתרי תדמית) וגם אתרים מורכבים יותר (אתרי חנות ווירטואלית), אין הגבלה על האלמנטים והפיצ'רים שתרצו לשלב בהם.

עתה, בשיתוף פעולה עם Poptin, שהיא מערכת יצירתית ליצירת פופ-אפים, ניתן לפתוח התקנת וורדפרס בוובינג עם מערכת פופטין ובכך ניתן יהיה ליצור בוובינג באופן אוטומטי תהליכי שיווק ושירות ומכירה, ובכך להגדיל את הסיכוי להמיר לידים מהאינטרנט ללקוחות מרוצים משלמים.

קצת על מערכת Poptin

מערכת Poptin היא מערכת לשיפור יחס המרה באתרים המאפשרות יצירת פופאפים וודג'טים על גבי האתר בקלות.

בעזרת המערכת תוכלו להגדיל רשימת תפוצה, 'ללכוד' יותר לידים, להציע אפ-סיילים ולהגדיל מכירות. לפופטין יש עשרות אינטגרציות למערכות דיוור, מערכות CRM ישראליות ובינ"ל וגם ל-Zapier, כך שתוכלו לקבל את כל הלידים גם למייל וגם למערכות איתן אתם עובדים.

המערכת מציעה מגוון רב של סוגי 'פופטינים' לצד תבניות מותאמות לכל אתר, לרבות ממשק נוח באמצעותו ניתן לבצע התאמות אישיות לכל 'פופטין, ליצור A/B TEST , ולהפיק דו"חות נתונים עדכניים בזמן אמת.

אינטגרציה עם poptin פופטין וובינג בניית אתר וורדפרס בקליק webing
אינטגרציה עם poptin פופטין וובינג בניית אתר וורדפרס בקליק webing

 

תוכלו להציג פופאפים לפני שהגולש מנסה לעזוב את האתר או עגלת הקניות, אחרי זמן שהייה מסוים באתר, אחרי גלילה של X אחוזים מהדף, אחרי ביקור במספר דפים, לטרגט דפים מסויימים, לפי מקורות תנועה, לפי ארצות, לפי ימים ושעות ועוד.

המכלול המוצע בוובינג מהווה פתרון מושלם לעסקים רבים שצריכים אתר אינטרנט. חסכו מעצמכם הסתבכות והשקעה של עלויות הגבוהות – התקינו את וובינג וצאו לדרך!

מה עוד מקבלים בוובינג

ההתקנה של וובינג היא בחינם. תצטרכו לרכוש דומיין – ניתן דומיין במתנה ברכישת חבילת אחסון לשנה, ולשלם עבור אחסון האתר בשרתים – וובינג מציעה שירותי אחסון איכותיים המתוחזקים ברמה הגבוהה ביותר, חוות השרתים ממוקמת בישראל).

בוובינג תקבלו את כל תבניות הפרמיום של פוג'ו בחינם. תוכלו למצוא סגנונות עיצוב רבים, , יש מבחר גדול.

כמו כן, תקבלו תמיכה טכנית וליווי מקצועי ככל שתצטרכו עד לרמת הפיתוח. הצוות של וובינג עומד לרשותכם.

Live Help Call Now Button דילוג לתוכן