-->
התקנת וורדפרס בקליק: וובינג מאפשרת בניית אתר וורדפרס בקלות ובמהירות

התקנת וורדפרס בקליק: וובינג מאפשרת בניית אתר וורדפרס בקלות ובמהירות

ישנם מספר פרמטרים אליהם יש להתייחס בבניית אתר, ביניהם טכנולוגיית בניית האתר ומערכת של ניהול התוכן באתר. פרמטרים אלו מתחלקים לשתי קטגוריות עיקריות:

1. אתרים עם מערכות ניהול תוכן מוכנות – כמו וורדפרס.

2. אתרים שבנויים על קוד מותאם אישית (בניית אתר על ידי מפתח/בונה אתרים).

התקנת וורדפרס בוובינג

וובינג לקחה את וורדפרס, אספה את כל התוספים המוצלחים ביותר שהופכים את העבודה על בניית האתר לקלה, נוחה ומהירה, ומנגישה את המערכת להמונים. (התשלום היחיד הוא עבור אחסון האתר בשרתי החברה).

בניגוד לאתרים אחרים שנבנו על קוד מותאם אישית, במקום להיות תלויים בבונה אתר שיבצע עדכון של כל שינוי קטן, וורדפרס היא מערכת ניהול תוכן מוכנה, המאפשרת לעשות זאת לבד, ללא כל בעיה.

אינכם חייבים לתחזק את אתר בעצמכם – תוכלו לשכור שירות בנייה וניהול של אתרי וורדפרס, ואז רק תצטרכו לתת לאחראי בנושא הרשאה למערכת ניהול התוכן של האתר, והוא יטפל בכל שינוי, ועדכון, וכן בכל בקשה אחרת שלכם.

מלבד התלות ברמת באחזקה והתפעול, עניין חשוב נוסף שיש לקחת בחשבון הוא שעם וובינג תמיד יהיה לכם למי לפנות, ולא תצטרכו לחשוש שהאדם שבנה לכם את האתר ייעלם יום אחד, ואתם תמצאו את עצמכם בבעיה.

מערכות קוד פתוח וקידום אתרים

קידום אתרים הוא עולם שלם, שהרעיון העומד בבסיסו הוא להציע את האתר שלכם כמה שיותר גבוה במיקומי התוצאות של גוגל, ובעצם להוביל תנועת גולשים רבה אל האתר, דבר שכאמור מעודד את היקף ההכנסות או משרת כל מטרה נוספת של האתר שלכם.

כיצד לקדם אתר וורדפרס בהצלחה

על מנת לקדם את האתר שלכם בצורה טובה בגוגל, עליכם לעמוד בפרמטרים שגוגל הגדירו. פרמטרים אלו כוללים, בין השאר, בניית מערך קישורים והפניות, עדכון תוכן איכותי, מבנה נכון של קוד באתר, טעינה מהירה של האתר, אחסון בשרת אמין וטוב, תנועת גולשים באתר, הגדרת מילות מפתח ועוד.

התקנת וורדפרס עם פלאגין מובנה לקידום – SEO

אם אתם קצת מבינים ב –SEO , עם וובינג, תהיה לכם גישה מלאה לממשק הקידום של האתר, בעזרת הפלאגין YOAST, ותוכלו לעבוד על טיוב הקידום במנועי החיפוש.

משמע, תוכלו לעדכן קוד, לדחוס אותו, להכניס תגיות מטא, ולהשתמש בכל הכלים הרלוונטיים לקידום אתרים. בנוסף על כך, יש לוובינג יתרונות נוספים ברמת קידום אתרים.

לדוגמה, וובינג כבר כוללת תוספים רבים אשר מקלים על עבודת קידום האתר בגוגל, לרבות הגדרות שונות של SEO , מהירות טעינה וחווית גלישה – לדוגמה על ידי התוסף WP Rocket.

התקנת וורדפרס עם וובינג : לעבוד בכיף על האתר שלכם

בוובינג תקבלו תבניות וורדפרס בעברית, עם אפשרויות מתקדמות ונוחות כמו תבנית מעוצבת של עמוד נחיתה, מבחר תפריטים בהתאמה אישית – למשל: תפריטי צד, Footer, Header קטן, ווידג'טים לאתר (פוסטים אחרונים, תגובות אחרונות לפוסטים, פוסטים לפי קטגוריות וכן הלאה, אותם אפשר לשתול בכל רחבי באתר ועוד).

פיצ'רים נוספים מגניבים שתיהנו מהם בעבודה על וורדפרס דרך Webing

פיצ'רים חשובים נוספים הם למשל האפשרות להגדיר את האתר כדו-לשוני, האפשרות להוסיף breadcrumbs – פירורי לחם שמראים לגולש את מיקומו באתר, אייקונים מגניבים, סליידרים, גלריות ועוד פיצ'רים מוצלחים.

רק כדי לסבר לכם את האוזן, אם תבנו אתם בעצמכם או תיקחו בונה אתרים, כל פיצ'ר כזה באתר יצריך עבודת מתכנת, בתוספת תשלום כמובן.

בוובינג, כל זה כבר כלול בהתקנה עם הפלאג אין Yoast וללא תוספת תשלום!

התקנת וורדפרס ובניית אתר בקליק עם וובינג

התקנת וורדפרס, בניית אתר וורדפרס, נעשית במהירות, ביעילות ובקלות הודות לכך שוורדפרס היא מערכת קוד פתוח, ומכאן והלאה, בוובינג גם הופכים את העבודה עם וורדפרס לפשוטה ונוחה מאוד עבור המשתמש.

במערכת קוד סגור אין עדכונים, חידושים ותוספים בחינם. כמות העדכונים, השדרוגים והחידושים שמוציאות חברות מסחריות אשר בונות מערכות ניהול תוכן משלהן, כלומר מערכות ניהול אתרים בקוד סגור, נמוכים באופן משמעותי ביחס למערכות קוד פתוח –לדוגמה WIX.

בוובינג תקבלו תמיכה טכנית החל משלב ההתקנה ועד לרמת הפיתוח
נושא התמיכה הטכנית הוא אקוטי.

וובינג פורצת דרך בעניין זה כיוון שהיא מציעה למשתמשים בה תמיכה טכנית, על ידי קבלת מענה אנושי מנציג של צוות מקצועי המתמחה בוורדפרס.

לא עוד מיילים למערכי תמיכה טכנית שיושבים בארץ או בחו"ל, שאינם נותנים מענה מידי. שלא לדבר על כך שחלקם עובדים בשעות הפוכות, וחלון הזמן שלכם לפניות ישירות הוא קטן מאוד או לא קיים כלל.

בין אם אתם בונים בעצמכם אתר וורדפרס ובין אם יש מי שעושה זאת עבורכם, תוכלו לקבל ליווי והדרכה אישיים לאורך כל שלב ושלב בעבודה – ייעוץ ומענה לשאלות ניתן בוואטסאפ, במייל ובטלפון (עד לרמת פיתוח).

Live Help Call Now Button דילוג לתוכן