-->
איך עובדים עם התוסף yoast

איך עובדים עם התוסף yoast

אחד מבין היתרונות הרבים הקיימים במערכת ניהול התוכן וורדפרס הוא היכולת להשתמש במגוון רחב של תוספים שיכולים להוביל לשיפור האתר. קיימים תוספים המסייעים לשפר את הרזולוציה של התמונות, אחרים דואגים לכך שמהירות הטעינה של האתר תהיה לא יותר מ-2 שניות ויש תוספים המאפשרים לבוני האתרים לבצע אופטימיזציה.

אחד מבין התוספים הנפוצים הוא yoast, אשר תוכנת לבצע אופטימיזציה וקידום לאתרים השונים.

webing yoast plugin
yoast plugin

תוסף yoast – מה מיוחד בו?

לתוסף yoast ישנם כמה יתרונות בולטים הרלוונטיים לכל מי שמעוניין להוביל את האתר שלו למקום גבוה. ראשית, הוא מאפשר לכם לעקוב בקלות רבה יחסית אחר מילות החיפוש באתר על ידי כך שהוא מטמיע את הקוד של מנהל האתרים בגוגל (או במנועי חיפוש אחרים כמו בינג או יאנדקס).

שנית, באמצעות התוסף ניתן לערוך כל דבר בקלות. גם אם העליתם כתבה הדורשת שיפור, ניתן לערוך את תיאור העמוד או לשנות את מילת המפתח.

דבר שלישי, yoast מאפשר למקדם או לכותב לשפר את העמוד על ידי כך שהוא מציין מה כדאי לשפר כדי להתאים את הכתבה למנוע החיפוש של גוגל.

ולבסוף, באמצעות התוסף קיימת אפשרות לבצע תצוגה מקדימה של העמוד המיועד לפרסום, רגע לפני שמפרסמים אותו.

מורידים את התוסף יוסט

אחרי שהבנו את חשיבותו של yoast, יש צורך להוריד אותו. ישנן שתי דרכים להוריד את התוסף. הדרך הראשונה והמהירה היא באמצעות האתר שלכם.

יש ללחוץ על "תוסף חדש" בלוח הבקרה של וורדפרס ולהזין בשדה החיפוש את המילים Yoast SEO. לאחר מכן ניתן ללחוץ על התקנה או הפעלה. הדרך השנייה והארוכה יותר היא הורדת התוסף דרך הספרייה של וורדפרס והתקנתו באתר.

לשם כך יש להיכנס לספרייה של וורדפרס וללחוץ על הורדה. לאחר מכן, יש להיכנס ללוח הבקרה של המערכת, ללחוץ על "תוסף חדש" ואז על "העלאת תוסף".

יש ללחוץ על Browse ולבחור את קובץ ההורדות ששמרתם מהספרייה של וורדפרס. ולבסוף, יש ללחוץ על "התקן עכשיו" ועל "הפעל תוסף". לאחר ההורדה יש צורך להגדיר את התוסף (פעולה חד פעמית).

תוספי הוורדפרס הטובים ביותר
תוספי הוורדפרס הטובים ביותר

עובדים עם התוסף YOAST

זהו, כעת התוסף מוכן לפעולה. כעת עליכם לבחון את השימושים הרבים שלו. אחד השימושים המופלאים יותר שלו הוא היכולת לעדכן אתכם בזמן אמת לגבי איכותו של המאמר. כך, לפני ביצוע השמירה ולפני שאתם מעלים את הכתבה לאתר, אתם יכולים לדעת אם ביצעתם קידום כהלכה או שאולי יש מקום לשיפור.

כאשר אתם מבקשים להוסיף עמוד ולהעלות את הכתבה שלכם, תיפתח עבורכם אוטומטית האופציה להוסיף מילות מפתח. כמו כן, בתחתית העמוד תוכלו להבחין בהערות המסומנות באמצעות עיגולים ירוקים, אדומים או כתומים.

העיגולים הירוקים מאשרים את המאפיינים התקינים בעמוד, האדומים מציינים כי יש מקום לשיפור והכתומים מסמנים מצב ביניים שבמסגרתו כדאי לשפר את מאפייני העמוד, אך לא מוכרחים לעשות זאת.

התוסף Yoast מנחה אתכם כיצד לבצע אופטימיזציה לעמוד שלכם ומציין מה כדאי לשפר: האם מדובר בתגית בעייתית, במילת מפתח שאינה מופיעה כלל בגוף הטקסט או בכותרת שבה חסרה מילת המפתח המקודמת?

הגדרותמשנים הגדרות באמצעות Yoast

Yoast מאפשר לכם לא רק לשפר את הליכי הקידום והאופטימיזציה לעמוד, אלא גם מסייע לכם לבצע שינויים ועריכות. למשל, באמצעותו תוכלו לבחור כיצד להציג את הקו המפריד של ההיררכיה בעמוד – חץ, נקודה או קו.

שנית, ניתן להגדיר כותרת של פוסט אשר יפורסם ברשת החברתית. כמו כן, התוסף מאפשר לכם לקבוע אם לאנדקס את העמוד ידנית או להניח לגוגל לאנדקס אותו באופן אוטומטי.

Live Help Call Now Button דילוג לתוכן