-->
בניית אתרים מותאמים למובייל

בניית אתרים מותאמים למובייל

אתר אינטרנט מהווה כיום את נקודת הפתיחה החשובה ביותר עבור בתי עסק רבים, גדולים וקטנים כאחד.

יתר על כן, בעזרת בניית אתר איכותי ומקצועי, בית עסק בהחלט יכול לעבור בהצלחה את כל השלבים ההתפתחותיים שבין עסק קטן ועד לחברה גדולה ומצליחה.

מדוע חשוב להקפיד על אתר מותאם למובייל?

בשנים האחרונות נצפית עלייה הולכת וגדלה של גלישה שנעשית באופן בלעדי מהמכשירים הניידים של המשתמשים.

בניית אתרים לקידום בגוגל מתחילה להישען יותר ויותר דווקא על עולם המובייל, זאת מתוך ההנחה שעם השנים המגמה הזאת תמשך, ודווקא המחשבים הנייחים יהפכו לזניחים יותר וישמשו לצרכים מקצועיים בלבד, בעוד השימוש היומיומי לשם מציאת מידע רלוונטי באינטרנט יתבצע דווקא באמצעות המכשירים הניידים המאופיינים במסכי מגע.

עבודת בניית אתרים הותאמה כיום לתנאים החדשים של עולם האינטרנט. באמצעות התאמה של האתר למכשירים הניידים ניתן גם להבטיח קידום אתרים אורגני איכותי יותר, משום שגוגל דואג לבדוק כל אתר, ובמידה הוא מותאם למובייל, הוא מסומן בתור מתאים למובייל, מה שמשפר את הדירוג ובטווח הארוך יכול להביא לתנועה ענפה יותר באתר.

מה מאפיין בניית אתרים מותאמים למובייל

כיום ניתן לבנות אתרים שמיועדים קודם כל לגלישה באמצעות המכשירים הניידים – עיצובים אלה מאופיינים בחוויית משתמש מיוחדת במינה המותאמת לגלישה באמצעות האצבעות, תנועה קלה ברחבי האתרים, כפתורים גדולים, הרבה תמונות, טקסט בגופן ובגדול המתאים (כולל שינויי הפרמטרים בהתאם לרזולוציית המסך שנקלטה בעזרת האלגוריתמים השונים הפועלים באתר).

בסופו של דבר, מדובר במיומנות חשובה ביותר של כל חברה לבניית אתרים או בונה אתרים מקצועי, לכן חשוב מאוד לוודא שאנשי המקצוע שבידיהם אתם מפקידים את עבודת בניית האתר אכן מסוגלים לספק את השירות ברמה הנדרשת.

כיצד חברה לבניית אתרים מקצועית תסייע לכם בטווח הארוך

חשוב להבין שבניית אתר זהו פרויקט אחד, אך בפועל מדובר במשימה שיכולה להיות מתמשכת מאוד.

ראשית, הדרישות של מנועי החיפוש משתנים עם הזמנים, ובאמצעות שיתוף פעולה עם חברה לבניית אתרים שדואגת לעדכן את כל האתרים שלה על פי הדרישות העדכניות.

וזה נכון גם לחוקים המקומיים. למשל, חוק הנגישות הישראלי דורש הנגשה של כל האתרים, והמומחים שמספקים את האתר נדרשים לעמוד בדרישות האלה בעצמם וגם לספק את התנאים האופטימליים ללקוחותיהם.

אחד התנאים החשובים והמובהקים ביותר להצלחה זו תלויה באיכות עבודת בניית אתרים שנעשית בעזרת חברה לבניית אתרים מקצועית או על ידי בונה אתרים מוכשר שעובד באופן עצמאי.

כך או כך, בתהליך תכנון האתר חשוב מאוד להקדיש את תשומת הלב הנדרשת לנושא ההתאמה של האתר העתידי למובייל – מכשירים ניידים מכל הסוגים, החל מהסמארטפונים בעלי המסכים הקטנים יחסית, ועד לטאבלטים גדולים.

מה צריך לדעת כל בונה אתרים על התאמת אתרים למובייל?

כאמור, הדרישות והתנאים שעל בסיסם יש לבצע את עבודת בניית אתרים מותאמים למובייל משתנים לפרקים, ויש לעקוב אחר העדכונים המתפרסמים בתחום (ומומלץ בשפה האנגלית – על מנת להיות הכי מעודכנים).

בנוסף, חשוב לשמור על סטנדרטים בכל הקשור למאפיינים החשובים לקידום אתרים מוצלח, כגון רישום התגים, הכותרות ומאפיינים נוספים בעלי חשיבות גבוהה מאוד בעת קידום האורגני של האתר.

בנוסף, כאשר פיתוח אתר נעשתה על פי כללי ההתאמה למובייל, הגולשים עשויים לעבור בקלות רבה יותר את כל השלבים של השארת הפרטים או סגירת העסקה, מה שבסופו של דבר יביא לאחוזי המרה הרבה יותר גבוהים, וזה מצדו מקדם את העסק קדימה בקצב מהיר ביותר.

כך, בעזרת התחשבות בתנאי השוק העדכניים, האתר מספק פרנסה נאה וקידום איכותי לעסק.

Live Help Call Now Button דילוג לתוכן