-->

עומדים להקים אתר אינטרנט? אתם חייבים לקרוא את זה

העסק שלכם מתחיל לגדול יש עוד ועוד לקוחות והגיע הרגע לבנות לכם ייצוג דיגיטלי הולם, כזה שיביא עוד לקוחות לעסק ויגדיל את הרווחים. אבל, איך בדיוק עושים את זה נכון ובעלות הכי משתלמת? יצאנו לבדוק וחזרנו עם כל הפרטים.

רשת האינטרנט מזמן כבר כאן כדי להישאר ואם פעם היינו משתמשים בספרי טלפונים כדי לחפש בעל עסק שאנחנו צריכים, היום גוגל כבר יודע לספק לנו את התשובות ישירות מתוך המחשב, הטאבלט ואפילו מתוך הטלפון הנייד ובמבחן המציאות היום – עסק שלא קיים ברשת, למעשה לא קיים כלל מבחינת לקוחות רבים.

המצב החדש, יצר עבורכם, בעלי העסקים, התמודדות חדשה שבה מלבד הקמה וניהול של עסק (עם כל הקושי שבדבר) אתם גם נדרשים לבנות ייצוג דיגיטלי אמיתי – כזה שיתן לגולשים את כל המידע שהם צריכים וישכנע אותם שאתם בהחלט בעלי העסקים שהם צריכים למשימה.

המשימה של הקמת אתר אינטרנט כרוכה לרוב מהיפרדות של כמה אלפי שקלים שמתחלקים על פני מספר בעלי תפקידים שיבנו עבורכם את האתר בפועל אם אין לכם ידע טכני שכזה. אבל, היום – ניתן למצוא כמה פיתרונות שיאפשרו לנו להגיע לנחלה בעלות נמוכה בהרבה.

אתר אינטרנט – מאיפה בכלל מתחילים?

כשאנחנו מדברים על אתר ברשת האינטרנט צריך להתייחס בפועל לשני נושאים – הראשון והמורכב ביותר הוא כל נושא הפיתוח והתיכנות שלמעשה יקבע מה האתר שלכם ידע לעשות ברשת האינטרנט.

אם למשל אתם מתכוונים למכור מוצרים ברשת החלק הזה צריך לכלול פיתוח של חנות מקוונת, סליקה ושאר ירקות שיאפשרו לגולשים להשלים את תהליך הרכישה בהצלחה.

לעומת זאת, אם אתם צריכים אתר תדמיתי שיציג את תיק העבודות שלכם ומידע פשוט – הליך הפיתוח יהיה קצר בהרבה ויתמקד בחלקים סטטים ופשוטים ולכן עלותו תהיה נמוכה יחסית.

ליד צד הפיתוח ששמור למתכנתים ויודעי דבר, עומד כל תהליך העיצוב שלמעשה יקבע איך הדברים יראו בפועל, במחשב, בטאבלט וכמובן גם בטלפון הנייד של הגולשים שלכם.

הגולשים של היום חכמים ובררנים יותר ולכן, עיצוב מיושן, עמוס מידי או לא נוח לשימוש פשוט יבריח לקוחות פוטנציאלים מהאתר ויגרום לכם להפסיד כסף.

שילוב של פיתוח יעיל, כזה שיגרום לאתר שלכם להיטען במהירות גם בטלפונים חכמים לצד עיצוב מנצח ומתקדם שיציג את העסק שלכם בצורה רצינית הם המפתח להצלחה הדיגיטלית שלכם גם אם הקמתם את העסק ממש לא מזמן ואתם נמצאים רגע לפני הפריצה הגדולה.

על מעצבים, מתכנתים ופלטפורמות מוכנות.

בעבר הלא רחוק בכלל, הקמת אתר אינטרנט הייתה סיפור חד פעמי וברגע שהתהליך הסתיים והאתר ברשת –המשימה הסתיימה והלידים התחילו לזרום.

היום, עקב התחרות הגוברת בזירה המקוונת, כל בעל אתר רוצה לקבל גישה לניהול התוכן של האתר, באופן שתאפשר לו לערוך את התוכן בקלות ובכך לשמור על האתר מעודכן ולמשוך גולשים חדשים באופן קבוע.

מתוך המשוואה המורכבת הזו, הוקמו מגוון רחב של פלטפורמות מוכנות שמאפשר לכם להקים אתר אינטרנט בצורה קלה ופשוטה יחסית ועליהם ניתן להלביש עיצובים שונים ולפתח אלמנטים שנדרשים כדי שהאתר שלכם יעמוד בציפיות שלכם. אותן פלטפורמות מוכנות נקראות בלעז – CMS או מערכות לניהול תוכן בעברית.

אותן מערכות לניהול תוכן מאפשרות לכם, בעלי האתרים, לנהל את התוכן המוצג בתוך האתר עצמו, מבלי להיעזר כל פעם במתכנת חיצוני בכל פעם וכמובן מבלי לשבור את העיצוב היקר והמושקע כל כך שעליו עמלתם.

פתוח או סגור?

מערכות ניהול התוכן כיום מתחלקות למערכות פתוחות וסגורות ובהסבר פשוט – מערכות סגורות , פועלות כמו שהן מתוך הקופסא ובגזרה זו תוכלו למצוא מערכות כמו WIX המוכרת ומערכות דומות ותאלצו להתמודד עם תהליך פיתוח ארוך (או לשלם לא מעט) אם תרצו להוסיף פיצ'רים ויכולות מיוחדות למערכת שלכם שאין נכללות במצב הקיים.

לעומתן מערכות הקוד הפתוח זמינות בחינם לכל דורש ומאפשרות למתכנתנים לקבל גישה מלאה לקוד ובכל למעשה לבנות פיצ'רים מתקדמים לפי דרישה או כתוספים שמשתלבים במערכת בקלות ולשחרר אותם לרשת בחינם ולהרחיב את היכולות של מערכת הבסיס, בגזרה זו תמצאו מערכות מוכנות כמו דרופל, מג'נטו וורדפרס.

למעשה – מערכת התוכן של וורדפרס שנכללת בתוך עולם הקוד הפתוח נפוצה כל כך כיום שהיא מריצה 32% מהאתרים שקיימים כיום ברשת האינטרנט ובינהם אתרים מוכרים כמו TECH CRUNCH, BBC AMERICA, MTV MUSIC ואפילו האתר הרישמי של ביונסה.

נשמע מעולה – אבל איפה פה כל החיסכון ?

אחרי שדנו ודשנו רבות בנוגע אתרי אינטרנט, בחידושים הקיימים ובכלים שעומדים לרשותכם נותר לנו לדבר על הנושא האחרון והוא כמובן – תג המחיר שמוצמד לפיתוח של אתר אינטרנט כיום.

סקר שוק קצר מלמד אותנו שבמידה ותהיו מעוניינים להקים אתר אינטרנט פשוט יחסית שיציג את תיק העבודות שלכם, יכלול כמה תמונות וטופס צור קשר ברמה בסיסית למדי – תאלצו להיפרד מכ-3000 שקלים חדשים, לא כולל כתובת הדומיין שתאפשר לחבר את האתר שלכם בפועל לרשת וכמובן מעלות חודשית לאחסון שתוסיף עוד כמה מאות שקלים בשנה לתחזוק האתר שלכם.

אם אתם דווקא נמצאים בגזרת האמנים או הסוחרים ואתם מעוניינים למכור מוצרים בצורה מקוונת – המחירים כבר מרקיעי שחקים ותדרשו להיפרד מ-8000 שקלים חדשים לפחות בכדי להקים חנות מקוונת בסיסית, כזו שתאפשר רכישה של המוצרים שלכם בצורה מקוונת לצד צפייה בתיק העבודות שלכם.

כל זאת לא כולל את עלות הקמת מסוף הסליקה ועלויות הסליקה החודשיות וכמובן את עלויות אחסון האתר וכתובת הדומיין שלכם.

אבל, אל לכם להתייאש ולהכריז שזה קרב אבוד מראש. במהלך סקר השוק שלנו – זיהינו מגמה חדשה והיא של מערכות וורדפרס מוכנות המאפשרות לכם להקים אתר אינטרנט מבוסס מערכת וורדפרס המתקדמת, בעברית מלאה בתוספת עיצוב מוכן לפי סוג העסק שלכם וכולל כל התוספים והכלים שתדרשו להם בעלות חודשית מזערית יחסית לפיתוחו של אתר אינטרנט .

המגמה הולכת ותוספת תאוצה, כשבשוק הישראלי בולטת כמה רמות מעל כולם מערכת Webing.co.il שמאפשרת לכם לבחור עיצוב מוכן (שאותו תוכלו לערוך כראות עיניכם) מתוך ספריית העיצובים על פי סוג העסק שלכם – בין שאתם עורכי דין, מסעדה בתחילת הדרך או אפילו מכון כושר ולצאת לדרך כבר באותו היום.

משיחה שקיימנו עם צוות המומחים של Webing הובהר לנו שכל התקנה במערכת (בחשבון חינמי או בתשלום) היא התקנת וורדפרס נפרדת לחלוטין כך שאבטחת המידע מקסימלית ועליה מותקנים כל הכלים הנדרשים לפי סוג העסק, כמו למשל לוח חוגים לאתר של מכון כושר או כפתור ייעודי לאיסוף תרומות לאתר של עמותה.

מערכת Webing מציעה לנרשמים – 30 ימים ראשונים בחינם ובשונה ממערכות מתחרות בשוק דואגת להיות ה-אבא והאמא של האתר שלכם מרגע שהצטרפתם למערכת.

כך שתוכלו למעשה לבצע את כל ההתאמות שתרצו בתקופה זו מבלי להידרש לשלם ולו שקל אחד (גם אם אתם לא מעצבים או מתכנתים כלל) ולאחר מכן להשתמש במערכת בתשלום חודשי קבוע ללא התחייבות לתקופה כלשהי.

האתרים במערכת מבוססים מערכת וורדפרס בעברית מלאה ופותחו כדי לתמוך במהירות גישה מהירה במיוחד המותאמת לכל הרזולויות החל ממחשבים דרך טאבלטים וכמובן לטלפונים סלולריים בדיוק כמו שכל מתכנת שעלותו אלפי שקלים היה מקים עבורכם ולמעשה הם מספקים את כל הסביבה התומכת בצורה טלפונית או באמצעות כרטיס הפנייה מתוך המערכת.

כשאנחנו מבקשים לברר מה בדיוק מציעה השירות של Webing מלבד הקמת האתר בפועל, הצוות פורס בפנינו את מערך הכלים המתקדם שמציעה המערכת וזה שלמעשה הופך את הפלטפורמה שלהם למוצלחת כל כך בקרב בעלי עסקים רבים.

הצוות מציע תמיכה טלפונית מלאה מהרגע הראשון שכוללת בפועל עזרה עבור בניית אתר וורדפרס עם בונה אתרים מובנה קל ונוח לשימוש, הטמעה של התכנים שלכם והתאמות העיצוב, עידכון תבניות ותוספים, חיבור של כתובת הדומיין או החלפה שלה,יצירת טפסי צור קשר, התקנת תעודותSSL ואפילו סיוע בהגדרת אתר דו לשוני והאצת אתר בסיסית עם תוספי פרימיום שמסופקים לכל משתמש במערכת.

לסיכום, אנחנו בהחלט מבינים את הצורך לבנות אתר אישי מעוצב ומפותח באופן אישי, כזה שלא יהיה דומה לאחרים, אבל במבחן המציאות, מרבית האתרים והחנויות נבדלים האחד מהשני בעיקר ברמת העיצוב והפיתרון ש-Webing מציעים מספק לכם פיתרון לאתר אינטרנט מקצועי ומעוצב במחיר מינימלי.

Live Help Call Now Button דילוג לתוכן