-->
יתרונות לבניית אתרים במערכת קוד פתוח – וובינג, בניית אתר וורדפרס בקליק

יתרונות לבניית אתרים במערכת קוד פתוח – וובינג, בניית אתר וורדפרס בקליק

וובינג היא מערכת סביבת וורדפרס ( קוד פתוח) לבניית אתרים בקלות, במהירות ובחינם. התשלום הוא אך ורק בעבור אחסון האתר בשרתים.

מערכת קוד פתוח לבניית אתרים היא ללא ספק האפשרות הנוחה והפשוטה ביותר עבור המשתמש שמעוניין להקים אתר מקצועי מבלי להסתבך בקוד ובתכנות, או כשאין ברשותו את הידע בקוד ובתכנות ואינו מעוניין לשלם למתכנת על עזרה בבניית האתר.

לרוב מערכות בקוד פתוח יתאפיינו בוויזואליות סימפטית ונוחה למשתמש, ושיטת עיצוב האתר תהיה על ידי Drag & Drop , כלומר, כל העבודה על בניית האתר היא וויזואלית ועל כן מקלה מאוד את העבודה.

בשיטה ה- Drag & Drop תוכלו להזיז ולגרור אובייקטים שונים לבחירתכם (תיבת טקסט, טופס יצירת קשר, אייקונים לקישור לרשתות החברתיות, תמונות, סרטונים וכיוצא בזאת), ולמקם אותם בדיוק היכן שתרצו בדף האתר.

גם אם בחרתם תבנית מוכנה (ונרחיב על כך בהמשך) עדיין תוכלו לבצע שינויים והתאמות, והכל על ידי גרירה ומיקום האובייקט כרצונכם.

שיטה זו למעשה מחליפה את כתיבת הקוד בחלונית קוד, כשההבדל בין שתי השיטות נעוץ בכך שב- Drag & Drop אתם רואים בעיניים מה אתם יוצרים, ובבניית האתר על ידי כתיבת קוד, אתם מגדירים באופן עיוור את התוצאה.

וובינג מביאה את שיטת ה- Drag & Drop הודות לתוסף Elementor אשר מאפשר את הפשטות והנוחות שבעבודת הקמת האתר בשיטה הוויזואלית.

ברמה הרעיונית, מדובר במערכת מושלמת ונוחה עבור המשתמש, שאינו בקיא בפיתוח ובנייה של אתרים על ידי כתיבת קוד ועבודת תכנות. הודות למערכות הקוד הפתוח, כל מיש רק רוצה יכול לבנות אתר מקצועי ויפה בקלות.

ניתן להקים אתרים פשוטים עד אתרים מורכבים מאוד, אתרי תדמית ואתרי חנות, כיום אין כל הגבלה על סוגי האתרים, מאפייניהם והפיצ'רים שתרצו לכלול בהם, במערכות קוד פתוח לבניית אתרים.

בדיוק בשל כך, מערכות אלו מהוות פתרון מושלם עבור עסקים רבים, קטנים בינוניים ואף גדולים, שיכולים לחסוך את העלויות הגבוהות הכרוכות בהקמה של אתר על ידי מתכנת שבונה אתרים.

בנו אתר במערכת קוד פתוח ותפטרו את עצמכם מתלות מיותרת בחברה מסחרית

ההתקנה של מערכת קוד פתוח אינה כרוכה בתשלום. וורדפרס היא מערכת קוד פתוח אשר איננה חברה מסחרית. למעשה וורדפרס היא מערכת – חברה השייכת לכולם, לכל מי שמעוניין ליטול בה חלק או לעשות בה שימוש.

המערכת נועדה לשרת את הציבור הרחב ולהנגיש שירות בניית אתרים לכל.

המערכת למעשה מתקיימת, מתפתחת ומשתדרגת הודות למפתחים עצמאיים שכותבים קוד מיוזמתם האישית ומרצונם החופשי, עבור כלל המשתמשים.

ההתקנה של מערכת הקוד הפתוח – וובינג, אינה כרוכה בתשלום כלשהו.

הסכום היחיד שתצטרכו לשלם יהיה עבור דומיין (אנו נותנים דומיין במתנה לכל מי שרוכש חבילת אחסון לשנה), ועבור אחסון האתר בשרתים (וובינג מציעה אחסון בחוות שרתים פרטית של החברה, שירותי אחסון איכותיים המתוחזקים ברמה הגבוהה והטובה ביותר).

בוורדפרס לצורך העניין תוכלו למצוא תבניות עיצוב בתשלום, אלו לרוב יהיו תבניות הפרימיום, התבניות בהן כדאי ומומלץ להשתמש – התבניות המוצלחות. בוובינג אתם מקבלים את כל תבניות הפרימיום של פוג'ו (תבניות העיצוב הטובות ביותר לוורדפרס) בחינם.

תוכלו למצוא תבנית עיצובית בכל סגנון שתרצו, אשר תתאים לסוג האתר שלכם, יש מבחר עצום. ברור שרצוי לבחור בתבנית עם פונקציות מתקדמות שתתאים למטרות של האתר ולקהל היעד אליו אתם מכוונים. זאת לצד פקטור הנראות.

לקריטריונים הללו חשיבות רבה כשזה נוגע לקידום האתר, ולשיווק והפרסום בזירה האינטרנטית.

מערכות קוד פתוח לבניית אתרים – עדכונים מערכתיים ותוספים חדשים

לוורדפרס, שהיא מערכת קוד פתוח, כל פעם יש תוספים ועדכונים חדשים ומתקדמים להתקנה, המשפרים את המערכת, כמובן שזאת בהתאם גם לדרישות ולביקוש שרק הולכים, גוברים ומשתכללים. זה בלי כל קשר לאתר שבניתם במערכת.

תוכלו לבצע את העדכונים ולהתקין את התוספים בהם אתם מעוניינים בעצמכם. חלקם כרוכים בתשלום וחלקם חינמיים.

בוובינג כל העדכונים מתעדכנים במערכת באופן אוטומטי, וכמו כן, אנחנו בוחרים להשקיע ולהתקין את התוספים המתקדמים ביותר לשיפור המערכת, כל העת, בחינם.

כל הזמן יוצאים עדכונים, תוספים וחידושים רבים המשפרים את המערכת בבסיסה, באופן משמעותי.

ואם קרה ולא מצאתם את התוסף שמתאים בדיוק לצורך שלכם, תמיד תוכלו לפנות למתכנת וורדפרס ולבקש ממנו לפתח את התוסף שאתם רוצים, כך שיענה לדרישותיכם בדיוק.

תמיכה טכנית במערכות קוד פתוח

בוובינג תקבלו תמיכה וליווי מקצועי לאורך כל הדרך.

הצוות המקצועי שלנו עומד לרשותכם, וייתן מענה לכל פניה עד לרמת הפיתוח. שירות זה שאנו נותנים, הוא בין היתר, מה שמבדיל אותנו מאוד מאחרים.

כל נושא התמיכה טכנית במערכת של קוד פתוח לעומת מערכת של קוד סגור למשל, נתון למחלוקת.

במערכת קוד סגור יהיה לכם למי לפנות, כתובת ברורה להפנות אליה בעיות ומענות, ליצור קשר על מנת לקבל עזרה כשצריך.

מי שבנה את המערכת, והוא גם זה שמתפעל ומנהל אותה, יהיה הכתובת שלכם לכל דבר ועניין.

תמיכה טכנית במערכת של קוד פתוח היא מעט יותר בעייתית, כיוון שאין בעלים של חברה, שהוא האחראי על המערכת, ועליו לספק סיוע למשתמשים בה, אך יחד עם זאת ישנם פתרונות אחרים. תמיד ניתן לפנות למתכנת שמבין במערכת, או לאדם מהתחום שעזר לכם לבנות את האתר במערכת הקוד הפתוח, וכשמדובר בוובינג אתם יכולים ליהנות מכל העולמות.

מערכת של קוד פתוח עם תמיכה טכנית מלאה כפי שנהנים ממנה משתמשים במערכות קוד סגור. וובינג מספקת מענה מקצועי וליווי לכל משתמש בכל זמן.

Live Help Call Now Button דילוג לתוכן